Baldudak Karakovan Balı

Marka : Baldudak

Ürün Kodu: : KR-234

Raf Ömrü: 5 yıl

Kargo Süresi: 1 ile 3 gün arası

Ağırlık Birimi: 1kg

%50
2.440,00TL 3.640,00TL
-
+

TIKLA WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇ

Numara Üzerinden Bize Danışabilirsiniz

0538 340 00 53

Baldudak  Karakovan Balı, Karadeniz'in temiz havasında ve radyasyonsuz arıcılık tesislerinde özenle üretilir. Yüksek dağlık alanlarda, ağaç aralıklarında bulunan karakovanlar kullanılarak el değmeden üretilir.

Bu özel balın içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz, tamamen doğal bir üründür. Karakovan balı, birçok sağlık sorununa şifa kaynağı olabilir:

İdrar söktürücü özelliği sayesinde vücuttan zararlı maddelerin atılmasına yardımcı olur.Yanık tedavisinde kullanılabilir ve cildin yenilenmesine yardımcı olabilir.Düzenli tüketildiğinde kansızlık (anemi) rahatsızlığını azaltabilir ve vücudu demirle zenginleştirir.Sporcular için enerji kaynağı olarak tercih edilir, vücudu güçlendirir ve dayanıklılığı artırır.Sinir sistemi üzerinde olumlu etkileri vardır ve antidepresan özellikleri olduğu düşünülür.Metabolizmanın düzenli çalışmasına yardımcı olur, sindirimi destekler ve sindirim sistemi rahatsızlıklarını hafifletebilir.Öksürüğü azaltmaya ve balgam söktürmeye yardımcı olabilir.Mide rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılabilir, mide asidini dengeleyebilir.Çocuklarda gelişimi hızlandırır, kemik sağlığını destekler ve kemik erimesini önleyebilir.

,

Resim Galerisi