Şartlar & Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Lütfen Baldudak Online web sitesini kullanmadan önce aşağıdaki şartlar ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Web sitesini kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız:

1. Web Sitesinin Kullanımı:

Web sitesini kullanarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

Web sitesini yasal olmayan veya izinsiz amaçlarla kullanmayacaksınız.


2. Telif Hakkı Bilgisi:

Baldudak Online web sitesinde bulunan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, vb.) Baldudak Online'a aittir ve uluslararası telif hakları yasalarıyla korunmaktadır.

İçeriklerin izinsiz kopyalanması, çoğaltılması veya dağıtılması yasaktır.


3. Ürün ve Hizmet Bilgileri:


Web sitesinde bulunan ürün ve hizmet bilgileri, genel bilgilendirme amacıyla sunulmuştur. Bu bilgilerin doğruluğunu garanti etmiyoruz.

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili herhangi bir soru veya şüphe durumunda, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.


4. Kullanıcı Sorumluluğu:

Web sitesini kullanırken, diğer kullanıcıların haklarına saygı göstereceksiniz.

Web sitesini kötüye kullanmak veya başkalarının kullanımını engellemek yasaktır.

5. Gizlilik Politikası:

Baldudak Online gizlilik politikasını titizlikle uygulamaktadır. Web sitesini kullanarak, gizlilik politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.


6. Değişiklikler:

Baldudak Online, bu şartlar ve koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler web sitesinde yayınlandığı anda geçerli olacaktır.


7. İletişim:

Şartlar ve koşullarla ilgili herhangi bir sorunuz veya geri bildiriminiz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Baldudak Online web sitesini kullanarak, yukarıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlar ve koşulların herhangi birini kabul etmiyorsanız, web sitesini kullanmamanızı öneririz.