Baldudak Anzer Balı 250Gr

Marka : Baldudak

Ürün Kodu: : Anz-23

Raf Ömrü: 5 Yıl

Kargo Süresi: 1 ile 3 gün arası

Ağırlık Birimi: 250 Gram

2.880,00TL
-
+

TIKLA WHATSAPP İLE İLETİŞİME GEÇ

Numara Üzerinden Bize Danışabilirsiniz

0538 340 00 53
Ürün Özellikleri:


Anzer Balı, her bir arının ortalama olarak 1500 çiçek ziyaret ederek kendi kursağını doldurmasıyla elde edilmektedir. Bu nedenle, 1 gram balın oluşumu, 180.000 çiçek ziyareti gerektiren titiz bir süreci içerir. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillenen Baldudak Anzer markamız, ürünlerimizin kalitesinin ve benzersiz doğasının bir garantisidir. Ürünlerimizde herhangi bir şeker veya katkı maddesi bulunmamaktadır ve raf ömrü 5 yıldır.


Ürün Dağıtımı ve Analizi:


Anzer Balı, doğal yapısıyla dünya genelinde satılmaktadır, Avrupa ülkelerinde eczanelerde küçük ambalajlar halinde bulunabilir. Ürünlerimiz, Rize İl Tarım Müdürlüğü Gıda Analiz Laboratuvarı ve Ege Üniversitesi Argefar Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı'nda titizlikle analiz edilmektedir.


Üretim Süreci ve Kalite Garantisi:


Ürünlerimiz, bakir bölgelerde üretilmektedir ve yerleşim alanlarından, kirlilikten, tarım ilaçlarından ve araç trafiğinden uzaktır. Üretim ve paketleme sürecinde hiçbir işlem yapılmadan, ürünlerimizin kalitesi ve doğallığı korunmaktadır.


Sağlık Faydaları:


Anzer Balı, astım ve nefes darlığını hafifletmeye yardımcı olabilir, KOAH hastalığında rahatlatıcı etkilere sahip olabilir, ağrı kesici özelliklere sahip olabilir, romatizmal ağrıları azaltabilir, pankreası yenileyebilir ve diyabet riskini azaltabilir, enerji verici ve zinde tutucu özelliklere sahiptir, çocuklarda zeka gelişimine katkı sağlayabilir, boğaz ağrılarını hafifletebilir ve göz sağlığını korumaya yardımcı olabilir.

Resim Galerisi